• Yazın
  • info@cepheinsaat.com

Bina Yıkım Harfiyat

Bina Yıkım Harfiyat

Binaların yıkılması, harfiyat, moloz, enkaz temizleme, moloz alma, riskli binaların yıkılması molozların taşınması, kentsel dönüşüm kapsamındaki yapıların yıkılması moloz ve enkazın kaldırılarak binanın bulunduğu arsanın temiz olarak size teslimini sağlıyoruz.

Bina Yıkım, Enkaz Kaldırma, Moloz kaldırma işleriniz için fiyat alın.

Binanın bulunduğu konum, yapı özellikleri, yerleşim yeri özelliklerine göre uzman ekibimiz binanın yıkım sekline karar vermektedir. Yıkım izinlerinin alınmasından sonra belirlenen bir yada birden fazla yıkım tekniği kullanılarak bina yıkılmakta enkaz ve moloz yığınları berteraf edilmektedir.

Bina yıkımında kullandığımız tekniklerden bazıları; Mekanik aletler ile kırarak keserek ayırarak yıkım, İş makinaları ile kademe kademe yıkım, yüksek binalarda uzun erişimli ve makaslı iş makinaları kullanılarak yıkımişlemleri gerçekleştirlmektsedir.

Profesyonel Kırım Ekibi, Yıkım, Enkaz Bina Yıkımı, moloz kaldırma, harfiyat alma, inşaat harfiyatı, bina yıkım işleri, kırım yıkım iş yüklenicisi, bina yıkım firmaları, bina yıkım fiyatları, bina yıkım hizmetleri, enkaz temizleme, yıkım enkazının temizlenmesi, bina enkaz moloz kaldırma
  • 0532 050 61 53Ücretsiz Keşif
  • info@cepheinsaat.comBize Yazın
  • Kurna Mh. Kurnaköy Ömerli
    Bağlantı Yolu Cd. No:2/1 Pendik/İstanbul